P0805E2610BNT
MFR.Part #
P0805E2610BNT
JLCPCB Part #
C4137315
Description
-55℃~+155℃ 200mW 261Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS