BFC238554822
MFR.Part #
BFC238554822
JLCPCB Part #
C3791575
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 550V、1.6kV 8.2nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS