P0805E2492BBT
MFR.Part #
P0805E2492BBT
JLCPCB Part #
C3991937
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount