TNPU060310K0AZEN00
MFR.Part #
TNPU060310K0AZEN00
JLCPCB Part #
C2073738
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 100mW 10kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS