P0805E2492BNT
MFR.Part #
P0805E2492BNT
JLCPCB Part #
C4250598
Description
-55℃~+155℃ 200mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS