P0805E1492BBT
MFR.Part #
P0805E1492BBT
JLCPCB Part #
C4299432
Description
-55℃~+155℃ 14.9kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount