P0805E2102BBT
MFR.Part #
P0805E2102BBT
JLCPCB Part #
C4171121
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount