RNC65H1240BMRE5
MFR.Part #
RNC65H1240BMRE5
JLCPCB Part #
C3379316
Description
-65℃~+175℃ 124Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors