RL07S622JBSL
MFR.Part #
RL07S622JBSL
JLCPCB Part #
C1440253
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors