ERJ-UP6J431V
MFR.Part #
ERJ-UP6J431V
JLCPCB Part #
C4015683
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS