P0805E2003FNW
MFR.Part #
P0805E2003FNW
JLCPCB Part #
C4087613
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS