P0805E1003FNW
MFR.Part #
P0805E1003FNW
JLCPCB Part #
C4049609
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS