RMC1/10K31R6DTP
MFR.Part #
RMC1/10K31R6DTP
JLCPCB Part #
C6976399
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS