P0805E2002FNW
MFR.Part #
P0805E2002FNW
JLCPCB Part #
C4300392
Description
-55℃~+155℃ 200mW 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS