P0805E2003BBT
MFR.Part #
P0805E2003BBT
JLCPCB Part #
C4171137
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount