P0805Y1502WBT
MFR.Part #
P0805Y1502WBT
JLCPCB Part #
C3963491
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount