RNR55H7872FPB14
MFR.Part #
RNR55H7872FPB14
JLCPCB Part #
C1439793
Description
-65℃~+175℃ 125mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors