P0805E2403BBT
MFR.Part #
P0805E2403BBT
JLCPCB Part #
C4017987
Description
-55℃~+155℃ 200mW 240kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount