SR0805JR-7W11RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR0805JR-7W11RL
JLCPCB Part #
C20166685
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS