P0805E1002FNW
MFR.Part #
P0805E1002FNW
JLCPCB Part #
C4315489
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS