P0805E1842DNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E1842DNT
JLCPCB Part #
C3919366
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 18.4kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS