TNPW040218K2BYED
MFR.Part #
TNPW040218K2BYED
JLCPCB Part #
C1717017
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ 50V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS