SG73P2ATTD8200D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD8200D
JLCPCB Part #
C4171790
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS