AA0805JR-07220KL
MFR.Part #
AA0805JR-07220KL
JLCPCB Part #
C2099921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS