P0805E1402BBT
MFR.Part #
P0805E1402BBT
JLCPCB Part #
C4335934
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount