P0805E1002BBT
MFR.Part #
P0805E1002BBT
JLCPCB Part #
C4199742
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount