P0805E1402BNT
MFR.Part #
P0805E1402BNT
JLCPCB Part #
C4098323
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS