P0805E1001FNW
MFR.Part #
P0805E1001FNW
JLCPCB Part #
C4350456
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS