P0805E1003FBW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805E1003FBW
JLCPCB Part #
C4047948
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount