TNPW0805270RBYEA
MFR.Part #
TNPW0805270RBYEA
JLCPCB Part #
C1720598
Description
-55℃~+155℃ 150V 200mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS