P0805C2102BNT
MFR.Part #
P0805C2102BNT
JLCPCB Part #
C3987578
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS