P0805C2153BNT
MFR.Part #
P0805C2153BNT
JLCPCB Part #
C4016891
Description
-55℃~+155℃ 200mW 215kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS