P0805C1963BNT
MFR.Part #
P0805C1963BNT
JLCPCB Part #
C4352184
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS