RN65C8062FB14
MFR.Part #
RN65C8062FB14
JLCPCB Part #
C1416493
Description
-65℃~+175℃ 500mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors