P0805C1913BNT
MFR.Part #
P0805C1913BNT
JLCPCB Part #
C4323646
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS