RT0805WRE075K1L
MFR.Part #
RT0805WRE075K1L
JLCPCB Part #
C1710431
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS