P0805C1541BNT
MFR.Part #
P0805C1541BNT
JLCPCB Part #
C4129822
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS