P0805C1542BNT
MFR.Part #
P0805C1542BNT
JLCPCB Part #
C4083770
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS