P0805C1581BNT
MFR.Part #
P0805C1581BNT
JLCPCB Part #
C4212886
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS