P0402K7233BBPT
MFR.Part #
P0402K7233BBPT
JLCPCB Part #
C3926974
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 723kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount