RN73H1ETTP8062B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP8062B50
JLCPCB Part #
C4318706
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS