MBA02040C4223DCT00
MFR.Part #
MBA02040C4223DCT00
JLCPCB Part #
C3441280
Description
-55℃~+155℃ 400mW 422kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS