Y0789163R000T9L
MFR.Part #
Y0789163R000T9L
JLCPCB Part #
C1487742
Description
-55℃~+125℃ 163Ω 300mW Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS