P0402E3162BBT
MFR.Part #
P0402E3162BBT
JLCPCB Part #
C4300132
Description
-55℃~+155℃ 31.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount