P0402E3012BBT
MFR.Part #
P0402E3012BBT
JLCPCB Part #
C4040771
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount