OSOPTB2001AT0
MFR.Part #
OSOPTB2001AT0
JLCPCB Part #
C1731830
Package
SSOP-16
Description
100mW 16 2kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS