OSOPTB1001AT0
MFR.Part #
OSOPTB1001AT0
JLCPCB Part #
C1731907
Package
SSOP-16
Description
100mW 16 1kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-16 Resistor Networks, Arrays ROHS