TNPU06036K65AZEN00
MFR.Part #
TNPU06036K65AZEN00
JLCPCB Part #
C4230200
Description
-55℃~+125℃ 100mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS