OSOPA1002BUF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
OSOPA1002BUF
JLCPCB Part #
C1363814
Package
SSOP-20-150mil
Description
10 100mW 10kΩ 20 ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS