OSOPTA1001FT1
MFR.Part #
OSOPTA1001FT1
JLCPCB Part #
C1739440
Description
10 100mW 1kΩ 20 ±1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS